ZAPOMNĚLI STE HESLO?

REGISTROVAT SE

Výborná kvalita

Barevní gely od 107,73 Kč

Množstevní slevy

Essential line

Vynikající kvalita gelů za atraktivní cenu. Tuto nabídku si nemůžete nechat ujít!

Krásné nehty jsou snem snad každé ženy

V současnosti umožňují různé modelovací techniky vykouzlit nádherné nehty podle individuálních požadavků všech žen zaměstnání, příležitosti, zvyky apod. Truscada Vám přináší nový pohled na modelaci nehtů. Kvalitní produkty Vám pomohou nejen při péči o nehty umělé, ale i ty přirozené, to vše na základě nejnovějších trendů a poznatků.

Držíme se trendů v nehtové modelaci

V posledních dvou letech došlo k významné změně pohledu na výsledek tvaru a vzhledu nehtu. Trendem se stávají přirozeně vypadající nehty s dokonalou konečnou úpravou. Navíc výsledek musí být rychlý a za nízkou cenu. Hrubé nehty už dávno vyšly z módy. TRENDEM jsou gelové nehty přirozeného vzhledu.

My klademe důraz nejen na kvalitu a cenu gelu, ale i na design jeho obalu, který je nejen přitažlivý, ale svým tvarem také zjednodušuje aplikaci gelu a jeho manipulaci.

Vysoká kvalita a atraktivní cena

Gely vyvíjejí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky vhodné na tak jemný výrobek, jako je gel, přitom jsou dodrženy směrnice Evropského kosmetického průmyslu. Potěšující je, že i přes vysokou kvalitu výrobků se nám podařilo udržet atraktivní cenu pro naše odběratelské salóny.

Ti, kteří se drží nových trendů, jednak neztratí zákazníky a jednak získají mnohem více.

 

TOP